Ampüller
Helios Opto Hs 2097 35w Şarjlı Askılı Led Ampül
360,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 35 W |
Helios Opto HS 2027 Sensörlü Led Ampül
180,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2025 Ufo Led Ampül
350,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2024 T9 Simit Led Ampül
270,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2033 3 Kollu Pervane Ampül
260,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2087 Kıvrık Rustik Ampül
70,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E14 |
Helios Opto HS 2054 Mum Rustik Ampül
80,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E14 |
Helios Opto HS 2058 Nostalji Rustik Ampül
80,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto HS 2064 Armut Rustik Ampül
100,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Rainbow 1w Led Ampül
40,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | Mavi , Yeşil |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 1 W |
Horoz Elektrik Ultra E14 Duylu 8w Mum Led Ampül
60,00 ₺| Duy Tipi | E14 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 8 W |
Ack AA24-01750 GU10 Duylu Lensli 7w Led Ampül
75,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Ack AA24-01550 5w Reflektörlü Led Ampül
70,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Amber , Yeşil |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Ack AA24-00750 GU10 Duylu SMD Led Ampül
80,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Ack Led Ampül
250,00 ₺ - 550,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 30 W , 40 W , 50 W , 60 W |
Ack Led Ampül
55,00 ₺ - 110,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 9 W , 12 W , 15 W |
Ack AA11-00520 5w Top Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Ack AA09-00710 Mum Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E14 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Horoz Elektrik Filament Globe Ampül
150,00 ₺ - 260,00 ₺| WATT | 4 W , 6 W , 8 W , 10 W , 12 W , 15 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Filament Flame Ampül
95,00 ₺| WATT | 4 W , 6 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E14 |
Horoz Elektrik Filament Candle Ampül
95,00 ₺| WATT | 4 W , 6 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E14 |
Horoz Elektrik Crystal Led Ampül
95,00 ₺ - 175,00 ₺| WATT | 20 W , 30 W , 40 W , 50 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Vision Dimli Led Ampül
110,00 ₺| WATT | 6 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 4200K , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | GU10 |
Horoz Elektrik Convex Lensli Led Ampül
51,00 ₺ - 60,00 ₺| WATT | 6 W , 8 W , 10 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 4200K , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | GU10 |
Horoz Elektrik Ekola Led Apmül
40,00 ₺ - 60,00 ₺| WATT | 9 W , 15 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Midi 1,5w Led Kapsül
60,00 ₺| Duy Tipi | G4 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 1,5 W |
Helios Opto HS 2010 12v Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2015 Dimlenebilir Led Ampül
110,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 10 W |
Helios Opto HS 2012 Doji Led Ampül
95,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W |
Helios Opto HS 2011 Doji Led Ampül
86,00 ₺| Duy Tipi | E14 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2019 Top Led Ampül
40,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
