Ampüller
Helios Opto T8 Floresan
190,00 ₺ - 220,00 ₺| Duy Tipi | G13 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W , 18 W |
Helios Opto HS 2096 10w Led Ampül
55,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 10 W |
Helios Opto Led Ampül
35,00 ₺ - 56,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W , 12 W , 15 W |
Helios Opto HS 2079 Mum Led Ampül
48,00 ₺| Duy Tipi | E14 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2026 Şarjlı Led Ampül
190,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2080 Kıvrık Led Ampül
50,00 ₺| Duy Tipi | E14 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 2000 T60 Led Ampül
80,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 15 W |
Helios Opto Led Ampül
120,00 ₺ - 260,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 20 W , 30 W , 40 W , 50 W , 60 W |
Helios Opto HS 2093 Bluetooth Müzik Çalar Led Ampül
360,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | RGB |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W |
Helios Opto HS 2092 Bluetooth 4+1 Müzik Çalar Led Ampül
1.250,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | RGB |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2034 Led Ampül
60,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Sarı , Yeşil |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2035 Led Ampül
47,00 ₺| Duy Tipi | MR16 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2036 Led Ampül
82,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W |
Helios Opto HS 2048 220v Led Kapsül
100,00 ₺| Duy Tipi | G4 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 2053 Kıvrık Rustik Ampül
80,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E14 |
Helios Opto HS 2055 Mum Rustik Ampül
70,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E14 |
Helios Opto HS 2056 Çizgili Mum Rustik Ampül
60,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E14 |
Helios Opto HS 2057 Nostalji Rustik Ampül
80,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto Çubuk Rustik Ampül
231,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 8 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto HS 2062 Standart Rustik Ampül
164,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto HS 2059 İdeal Rustik Ampül
150,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 4 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto HS 2070 Elmas Rustik Ampül
231,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto HS 2083 Rustik Ampül
220,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto HS 2061 Rustik Ampül
220,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) |
|---|---|
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Spectra Renkli Led Ampül
75,00 ₺| Kasa Rengi | Gün Işığı , Kırmızı , Mavi , Sarı , Yeşil |
|---|---|
| WATT | 3 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Rustic Tube Ampül
230,00 ₺ - 260,00 ₺| WATT | 6 W , 8 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2200K (Günışığı) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Duramax Şarjlı Led Ampül
490,00 ₺| WATT | 12 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Force Hareket Sensörlü Led Ampül
240,00 ₺| Işık Rengi | 4200K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 10 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
