Aydınlatma
Helios Opto HS 3260 12v 5 Metre İç Mekan COB Şerit Led
400,00 ₺ - 550,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3259 220v 120 Led/m 50 Metre Dış Mekan Silikonlu Şerit Led
4.700,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3253 12V 5 Metre İç Mekan Şerit Led
170,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3012 20 Adet COB Led Modül
12,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 2 W |
Helios Opto HS 3005 20 Adet 3’lü Modül Led
16,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1,5 W |
Horoz Elektrik Amazon 3 Çip 40×40 5 Metre Şerit Led
135,00 ₺ - 330,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , RGB , Yeşil |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto 1w Yuvarlak Spot
145,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Saten , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto 1w Manda Gözü Spot
160,00 ₺ - 170,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Saten , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto HS 4003 15w Solar Spot Aydınlatma
1.350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , RGB , Yeşil |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
