Aydınlatma
Helios Opto Hs 3853 100W Günışığı Led Projektör
1.000,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 100 W |
Ack Led Projektör
950,00 ₺ - 8.350,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 50 W , 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 400 W |
Ack Led Sokak Armatürü
1.300,00 ₺ - 2.700,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Marka | ACK |
| WATT | 50 W , 100 W , 150 W |
Helios Opto Hs 3829 100w Sanayi Tipi Endüstriel Aydınlatma
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 100 W |
Helios Opto Kumandalı Solar Projektör
1.900,00 ₺ - 3.700,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik Grand Solar Sokak Armatür
1.500,00 ₺ - 4.000,00 ₺| WATT | 50 W , 100 W , 200 W , 300 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Pars Led Projektör
320,00 ₺ - 2.500,00 ₺| WATT | 10 W , 20 W , 30 W , 50 W , 100 W , 200 W , 300 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto Kristal Camlı Led Armatür
330,00 ₺ - 470,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 54 W , 72 W , 100 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Beyaz Işık Led Projektör
440,00 ₺ - 5.800,00 ₺| Kasa Rengi | Gri |
|---|---|
| WATT | 30 W , 50 W , 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 500 W |
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Yüksek Tavan Armatür
1.200,00 ₺ - 3.300,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| WATT | 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Sokak Aydınlatma Armatür
920,00 ₺ - 2.300,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| WATT | 50 W , 100 W , 150 W , 200 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Kumandalı Solar Sokak Aydınlatma
1.800,00 ₺ - 3.000,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4023 Solar Kumandalı Bahçe Aydınlatma
2.300,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W |
| Marka | Helios Opto |