Diğer Ürünler
Helios Opto HS 4014 Solar El Feneri
500,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Mavi |
| WATT | 16 W |
| Marka | Helios Opto |
Klasik Fan
500,00 ₺ - 1.200,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Debi | 100 m³ , 120 m³ , 150 m³ , 200 m³ |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Forlan Şarjlı Işıldak
500,00 ₺| Işık Rengi | 7000K (Beyaz) , 9000K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Horoz Elektrik Best El Feneri
510,00 ₺| Işık Rengi | 12000K (Beyaz) , 8000K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Kırmızı |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 5 W |
