Dış Mekan Aydınlatma
Helios Opto HS 5657 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4016 Solar Şarjlı SMD Projektör
850,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , RGB |
|---|---|
| Kasa Rengi | Turuncu |
| WATT | 200 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4009 Solar Kumandalı E27 Bahçe Aydınlatma
1.700,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 60 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5656 15w Solar Çim Armatür
1.350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik Turbo Solar Led Projektör
1.350,00 ₺ - 3.400,00 ₺| WATT | 200 W , 400 W , 800 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Turuncu |
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto HS 4008 Solar Kumandalı E27 Duylu Bahçe Aydınlatma
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4023 Solar Kumandalı Bahçe Aydınlatma
2.300,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4006 30w Solar Kumandalı Bahçe Aydınlatma
1.150,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4007 20w Solar Kumandalı Set Üstü Aydınlatma
1.150,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 20 W |
| Marka | Helios Opto |
