Dış Mekan Aydınlatma
Horoz Elektrik King-10/R Led Bahçe ve Duvar Armatürü
500,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Horoz Elektrik Mamba Sq Kare Çift Taraflı Bahçe Armatürü
480,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 35 W |
Horoz Elektrik Mamba GU10 Çift Taraflı Bahçe Armatürü
480,00 ₺| Kasa Rengi | Siyah |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 35 W |
Horoz Elektrik Sweep 24w Siyah Kasa Bahçe Armatürü
450,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W |
Helios Opto Hs 5646 GU10 Duylu Bahçe Duvar Apliği
400,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 3843 500w Led Projektör
4.500,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 500 W |
Helios Opto Hs 3814 30w Led Projektör
330,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 30 W |
Helios Opto HS 5605 Çift Taraflı Led Duvar Armatür
320,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3832 Şarjlı Çim Armatür
240,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , Sarı , Yeşil |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 7 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Kumandalı Solar Projektör
1.900,00 ₺ - 3.700,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5656 15w Solar Çim Armatür
1.350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5659 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5660 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5661 30w Solar Led Duvar Aydınlatma
1.500,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Cube-G Bahçe Armatür
830,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 8 W |
Horoz Elektrik Proton-6 Bahçe Armatür
280,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 6 W |
Horoz Elektrik İmperial-2 Bahçe Armatür
4.000,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 14 W |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Çınar Bahçe Armatür
370,00 ₺ - 530,00 ₺| Boyut | 17 cm , 30 cm , 50 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Grand Solar Sokak Armatür
1.500,00 ₺ - 4.000,00 ₺| WATT | 50 W , 100 W , 200 W , 300 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Turbo Solar Led Projektör
1.350,00 ₺ - 3.400,00 ₺| WATT | 200 W , 400 W , 800 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Turuncu |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Pars Led Projektör
320,00 ₺ - 2.500,00 ₺| WATT | 10 W , 20 W , 30 W , 50 W , 100 W , 200 W , 300 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto Beyaz Işık Led Projektör
440,00 ₺ - 5.800,00 ₺| Kasa Rengi | Gri |
|---|---|
| WATT | 30 W , 50 W , 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 500 W |
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3827 12v-24v Led Projektör
960,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 50 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3823 Sensörlü Led Projektör
960,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 50 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Sokak Aydınlatma Armatür
920,00 ₺ - 2.300,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| WATT | 50 W , 100 W , 150 W , 200 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5872 Led Duvar Armatür
610,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 3 W |
| Marka | Helios Opto |
