Duvar Armatürleri
Helios Opto HS 6025 2w Koridor Aydınlatma Armatür
240,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 2 W |
Ack AT11-01200 12w Led Duvar ve Tavan Armatürü
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 12 W |
Ack ACK-AT10-01200 12w Led Duvar ve Tavan Armatürü
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 12 W |
Ack AH07-03500 4w Led Duvar Aplik
1.000,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 4 W |
Ack AH07-03200 Avva 6w Dikdörtgen Led Duvar Armatürü
780,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 6 W |
Ack Sensörlü Koridor ve Merdiven Aydınlatma Armatür
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 1 W |
Helios Opto HS 1047 1,5w Sensörlü Şarjlı Mıknatıslı Gardrop İçin Led Armatür
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1,5 W |
Helios Opto Derin Led Duvar Armatür
970,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Metal Sensörlü Koridor ve Merdiven Aydınlatma Armatür
570,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| WATT | 2 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5873 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5874 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |