İç Mekan Aydınlatma
Horoz Elektrik Azelya-2 GU10 Duylu Kare Tekli Boş Kasa Armatür
90,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Azer-1 GU10 Duylu Downlight Spot Armatür
370,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Columbia 12V 5 Metre Şerit Led
600,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Amazon 3 Çip 40×40 5 Metre Şerit Led
135,00 ₺ - 330,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , RGB , Yeşil |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Stella Ayarlanabilir Led Panel
300,00 ₺ - 390,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W , 36 W |
Ack Sensörlü Koridor ve Merdiven Aydınlatma Armatür
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 1 W |
Horoz Elektrik Basel GU10 Duylu Ray Spot
550,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Lozan GU10 Duylu Sıvaüstü Spot
550,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Mostar 5w Sıvaüstü Led Spot
490,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 5 W |
Helios Opto Hs 3829 100w Sanayi Tipi Endüstriel Aydınlatma
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 100 W |
Helios Opto Ayarlı Slim Led Panel
150,00 ₺ - 200,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W , 15 W , 24 W |
Helios Opto HS 1047 1,5w Sensörlü Şarjlı Mıknatıslı Gardrop İçin Led Armatür
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1,5 W |
Helios Opto HS 1045 40w Backlight Led Panel
490,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 40 W |
Helios Opto HS 1043 24w Backlight Led Panel
340,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 24 W |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 1042 20w Backlight Led Panel
300,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 20 W |
Horoz Elektrik Gama Ledli Bant Armatür
320,00 ₺ - 450,00 ₺| WATT | 40 W , 60 W , 80 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Tetra Ledli Bant Armatür
270,00 ₺| WATT | 18 W , 36 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 4200K , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Epsilon Dekoratif Tavan Armatür
550,00 ₺ - 920,00 ₺| WATT | 15 W , 24 W , 36 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Martha Sensörlü Sıva Üstü ve Altı Led Panel
800,00 ₺| WATT | 18 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Sienna Sıva Üstü Led Panel
248,00 ₺ - 276,00 ₺| WATT | 18 W |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 7000K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Carla/SQ Sıva Üstü Led Panel
410,00 ₺ - 920,00 ₺| WATT | 18 W , 24 W , 36 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto Sıva Üstü Kare Led Panel
350,00 ₺ - 530,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 24 W |
Helios Opto Sıva Üstü Yuvarlak Led Panel
310,00 ₺ - 480,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 24 W |
Helios Opto Sıva Altı Ayarlanabilir Backlight Lüx Led Panel
195,00 ₺ - 330,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 22 W , 36 W |
Helios Opto Sıva Altı Kare Led Panel
350,00 ₺ - 460,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 24 W |
Helios Opto HS-1017 Sıva Altı Yuvarlak Led Panel
170,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 6 W |
Helios Opto Sıva Altı Yuvarlak Led Panel
130,00 ₺ - 380,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W , 24 W |
Helios Opto HS 1205 1w Yuvarlak Spot
145,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gold |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto 1w Yuvarlak Spot
145,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Saten , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto 1w Manda Gözü Spot
160,00 ₺ - 170,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Saten , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto 5w Sıva Altı Spot
150,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Saten |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 1202 Sıva Altı Spot
180,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gold |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto PC Kasa Yuvarlak Spot
90,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 2615 3 Renk Fonksiyonlu Ayna ve Resim Aplik
350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
