İç Mekan Aydınlatma
Helios Opto Flüt Ayna ve Resim Aplik
850,00 ₺ - 950,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Krom , Siyah |
| WATT | 7 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Derin Led Duvar Armatür
970,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Yatay Bant Armatür
190,00 ₺ - 250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W , 36 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2813 36w Yatay Bant Armatür
164,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 36 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Ledli Bant Armatür
190,00 ₺ - 370,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W , 36 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Kristal Camlı Led Armatür
330,00 ₺ - 470,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 54 W , 72 W , 100 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Yatay Bant Armatür
280,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 54 W , 72 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2810 36w Etanj Led Armatür
340,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 36 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2811 54w Tombul Etanj Led Armatür
630,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 54 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2806 72w Etanj Led Bant Armatür
880,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 72 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Sensörlü Bant Armatür
500,00 ₺ - 1.000,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 10 W , 20 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Yüksek Tavan Armatür
1.200,00 ₺ - 3.300,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| WATT | 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Metal Sensörlü Koridor ve Merdiven Aydınlatma Armatür
570,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| WATT | 2 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5873 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5874 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik Norton Led Nemliyer Armatür
480,00 ₺ - 600,00 ₺| Işık Rengi | 8000K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W , 36 W |
Horoz Elektrik Faraday Led Nemliyer Armatür
470,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 8000K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W |
Horoz Elektrik Artos-20 Led Nemliyer Armatür
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 20 W |
Horoz Elektrik Artos-15 Led Nemliyer Armatür
270,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 15 W |
Horoz Elektrik Aydos-20 Led Nemliyer Armatür
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 20 W |
Horoz Elektrik Aydos-15 Led Nemliyer Armatür
270,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 15 W |
Horoz Elektrik Hector Ledli Sensörlü Armatür
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Horoz Elektrik Selena Sıva Üstü Led Panel
303,00 ₺| WATT | 18 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Carla Sıva Üstü Led Panel
380,00 ₺ - 750,00 ₺| WATT | 18 W , 24 W , 36 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Slim Sıva Altı Led Panel
130,00 ₺ - 240,00 ₺| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Amara 6w Spot
160,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| WATT | 6 W |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Nora Spot
110,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| WATT | 5 W |
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Lilya 5w Spot
220,00 ₺| Kasa Rengi | Mat Krom |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
