Led Ampüller
Helios Opto HS 2027 Sensörlü Led Ampül
180,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2025 Ufo Led Ampül
350,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2024 T9 Simit Led Ampül
270,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2033 3 Kollu Pervane Ampül
260,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Horoz Elektrik Rainbow 1w Led Ampül
40,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | Mavi , Yeşil |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 1 W |
Ack Led Ampül
250,00 ₺ - 550,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 30 W , 40 W , 50 W , 60 W |
Ack Led Ampül
55,00 ₺ - 110,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 9 W , 12 W , 15 W |
Ack AA11-00520 5w Top Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Horoz Elektrik Crystal Led Ampül
95,00 ₺ - 175,00 ₺| WATT | 20 W , 30 W , 40 W , 50 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Ekola Led Apmül
40,00 ₺ - 60,00 ₺| WATT | 9 W , 15 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Helios Opto HS 2010 12v Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2015 Dimlenebilir Led Ampül
110,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 10 W |
Helios Opto HS 2012 Doji Led Ampül
95,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W |
Helios Opto HS 2019 Top Led Ampül
40,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 2096 10w Led Ampül
55,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 10 W |
Helios Opto Led Ampül
35,00 ₺ - 56,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W , 12 W , 15 W |
Helios Opto HS 2026 Şarjlı Led Ampül
190,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2000 T60 Led Ampül
80,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 15 W |
Helios Opto Led Ampül
120,00 ₺ - 260,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 20 W , 30 W , 40 W , 50 W , 60 W |
Helios Opto HS 2093 Bluetooth Müzik Çalar Led Ampül
360,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | RGB |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W |
Helios Opto HS 2092 Bluetooth 4+1 Müzik Çalar Led Ampül
1.250,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | RGB |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Horoz Elektrik Spectra Renkli Led Ampül
75,00 ₺| Kasa Rengi | Gün Işığı , Kırmızı , Mavi , Sarı , Yeşil |
|---|---|
| WATT | 3 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Duramax Şarjlı Led Ampül
490,00 ₺| WATT | 12 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Force Hareket Sensörlü Led Ampül
240,00 ₺| Işık Rengi | 4200K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 10 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
