Led Ampüller
Helios Opto HS 2092 Bluetooth 4+1 Müzik Çalar Led Ampül
1.250,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | RGB |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2034 Led Ampül
60,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Sarı , Yeşil |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2035 Led Ampül
47,00 ₺| Duy Tipi | MR16 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2036 Led Ampül
82,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W |
Horoz Elektrik Spectra Renkli Led Ampül
75,00 ₺| Kasa Rengi | Gün Işığı , Kırmızı , Mavi , Sarı , Yeşil |
|---|---|
| WATT | 3 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Duramax Şarjlı Led Ampül
490,00 ₺| WATT | 12 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Force Hareket Sensörlü Led Ampül
240,00 ₺| Işık Rengi | 4200K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 10 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
