Yeni Gelenler
- Ürün stoklarımızda kalmadığından, sepetinize "Helios Opto HS 1221 5w Dekoratif 3 Fonklisonlu Led Panel" ekleyemezsiniz.
Helios Opto HS 1222 5w Dekoratif 3 Fonksiyonlu Led Panel
88,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 5657 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4016 Solar Şarjlı SMD Projektör
850,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , RGB |
|---|---|
| Kasa Rengi | Turuncu |
| WATT | 200 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3260 12v 5 Metre İç Mekan COB Şerit Led
400,00 ₺ - 550,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3259 220v 120 Led/m 50 Metre Dış Mekan Silikonlu Şerit Led
4.700,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3253 12V 5 Metre İç Mekan Şerit Led
170,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3251 12V 50 Metre Neon Hortum Led
9.000,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Sarı |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3236 220V 50 Metre Neon Hortum Led
9.200,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Mavi |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3012 20 Adet COB Led Modül
12,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 2 W |
Helios Opto HS 3005 20 Adet 3’lü Modül Led
16,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1,5 W |
Helios Opto HS 2456 36w Ray Spot
600,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 36 W |
Helios Opto HS 2443 40w Leo Ray Spot
310,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 40 W |
Helios Opto HS 2442 40w Leo Ray Spot
310,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 40 W |
Helios Opto HS 2434 30w Deren Ray Spot
260,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 30 W |
Helios Opto HS 2433 30w Zeren Ray Spot
260,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 30 W |
Helios Opto HS 1221 5w Dekoratif 3 Fonklisonlu Led Panel
88,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Gold |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 1069 Ayarlanabilir 48w Yuvarlak Led Panel
430,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 48 W |
Helios Opto Ayarlanabilir Kare Led Panel
350,00 ₺ - 490,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 48 W , 36 W |
Helios Opto HS 1016 3w Sıva Altı Yuvarlak Saten Led Panel
150,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Saten |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W |
Helios Opto HS 5656 15w Solar Çim Armatür
1.350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 1045 40w Backlight Led Panel
490,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 40 W |
Helios Opto HS 1043 24w Backlight Led Panel
340,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 24 W |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 1042 20w Backlight Led Panel
300,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 20 W |
Helios Opto Sıva Üstü Kare Led Panel
350,00 ₺ - 530,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 24 W |
Helios Opto Sıva Üstü Yuvarlak Led Panel
310,00 ₺ - 480,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 24 W |
Helios Opto Sıva Altı Ayarlanabilir Backlight Lüx Led Panel
195,00 ₺ - 330,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 22 W , 36 W |
Helios Opto Sıva Altı Kare Led Panel
350,00 ₺ - 460,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W , 24 W |
Helios Opto HS-1017 Sıva Altı Yuvarlak Led Panel
170,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 6 W |
Helios Opto Sıva Altı Yuvarlak Led Panel
130,00 ₺ - 380,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W , 24 W |
Helios Opto 1w Yuvarlak Spot
145,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Saten , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto 1w Manda Gözü Spot
160,00 ₺ - 170,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Saten , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto 5w Sıva Altı Spot
150,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Saten |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 2010 12v Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2015 Dimlenebilir Led Ampül
110,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 10 W |
