Yeni Gelenler
Helios Opto Hs 1411 Eko Tekli Boş Kasa
75,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1441 GU10 Duylu Alüminyum Dekoratif Kasa
140,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Gold |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 6025 2w Koridor Aydınlatma Armatür
240,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 2 W |
Ack AT11-01200 12w Led Duvar ve Tavan Armatürü
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 12 W |
Ack ACK-AT10-01200 12w Led Duvar ve Tavan Armatürü
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 12 W |
Ack AD01-00790 7w Yuvarlak Downlight 3 Işık Rengi Spot Armatür
200,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 1222 5w Dekoratif 3 Fonksiyonlu Led Panel
88,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 1066 Beyaz Mavi Led Panel
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Mavi |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W |
Helios Opto HS 1036 Sıva Altı ve Sıva Üstü 18w Sensörlü Yuvarlak Led Panel
700,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W |
Horoz Elektrik Azer-3 GU10 Duylu Downlight Spot Armatür
420,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Azer-2 GU10 Duylu Downlight Spot Armatür
420,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Ack Ag60 10801 Solar 10w Yuvarlak Bahçe Armatürü
1.700,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 10 W |
Ack Af11 10015 Şarjlı Dokunmatik Dimli 2,5w Led Masa Lambası
470,00 ₺| Işık Rengi | RGB |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 2,5 W |
Helios Opto Hs 5214 Kablosuz Şarjlı, Hoparlörlü Masa Lambası
1.100,00 ₺| Işık Rengi | RGB |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 2097 35w Şarjlı Askılı Led Ampül
360,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 35 W |
Helios Opto HS 5209 80 Ledli Şarj Edilebilir Işıldak
2.100,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik Plazma Led Panel
520,00 ₺| WATT | 40 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Piramit Elips Ledli Avize
3.200,00 ₺ - 4.300,00 ₺| Boyutlar | 80 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
| Şekil | İkili , Üçlü |
Piramit Kare Ledli Avize
3.100,00 ₺ - 4.000,00 ₺| Boyutlar | 75 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
| Şekil | İkili , Üçlü |
Piramit Yuvarlak Ledli Avize
2.800,00 ₺ - 3.100,00 ₺| Boyutlar | 60 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
| Şekil | İkili , Üçlü |
Yıldız Ledli Avize
2.500,00 ₺| Boyutlar | 60 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Yasemin Ledli Avize
2.700,00 ₺| Boyutlar | 45 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Kral Ledli Avize
4.250,00 ₺| Boyutlar | 75 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Zerrin Ledli Avize
2.300,00 ₺| Boyutlar | 80 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Dalga Ledli Avize
2.150,00 ₺| Boyutlar | 100 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Kral Tacı Ledli Avize
4.000,00 ₺| Boyutlar | 55 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
