Yeni Gelenler
Horoz Elektrik Grand XL Solar Led Projektör
4.700,00 ₺| WATT | 600 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Proport Led Projektör
2.900,00 ₺| WATT | 45 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Sarı |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Selena Sıva Üstü Led Panel
303,00 ₺| WATT | 18 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Carla Sıva Üstü Led Panel
380,00 ₺ - 750,00 ₺| WATT | 18 W , 24 W , 36 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Slim Sıva Altı Led Panel
130,00 ₺ - 240,00 ₺| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Amara 6w Spot
160,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| WATT | 6 W |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Nora Spot
110,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| WATT | 5 W |
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Lilya 5w Spot
220,00 ₺| Kasa Rengi | Mat Krom |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Spectra Renkli Led Ampül
75,00 ₺| Kasa Rengi | Gün Işığı , Kırmızı , Mavi , Sarı , Yeşil |
|---|---|
| WATT | 3 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Rustic Tube Ampül
230,00 ₺ - 260,00 ₺| WATT | 6 W , 8 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2200K (Günışığı) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Duramax Şarjlı Led Ampül
490,00 ₺| WATT | 12 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
Horoz Elektrik Force Hareket Sensörlü Led Ampül
240,00 ₺| Işık Rengi | 4200K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 10 W |
| Marka | Horoz Electric |
| Duy Tipi | E27 |
