Yeni Gelenler
Helios Opto HS 1221 5w Dekoratif 3 Fonklisonlu Led Panel
88,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Gold |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 5656 15w Solar Çim Armatür
1.350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 1045 40w Backlight Led Panel
490,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 40 W |
Helios Opto HS 1043 24w Backlight Led Panel
340,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 24 W |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 1042 20w Backlight Led Panel
300,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 20 W |
Horoz Elektrik Turbo Solar Led Projektör
1.350,00 ₺ - 3.400,00 ₺| WATT | 200 W , 400 W , 800 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Turuncu |
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto Sıva Altı Yuvarlak Led Panel
130,00 ₺ - 380,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W , 24 W |
Helios Opto 1w Yuvarlak Spot
145,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Saten , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto HS 2034 Led Ampül
60,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , Sarı , Yeşil |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 8106 Şarjlı Masa Lambası
540,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Bakır , Gold , Gümüş |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 8107 Şarjlı Masa Lambası
470,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Bakır , Gold , Gümüş |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 8119 Şarjlı Masa Lambası
730,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Bakır , Gold |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2615 3 Renk Fonksiyonlu Ayna ve Resim Aplik
350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Derin Led Duvar Armatür
970,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 8101 Şarjlı Masa Lambası
360,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 8103 Şarjlı Masa Lambası
0,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 8104 Şarjlı Masa Lambası
648,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 8108 Şarjlı Masa Lambası
450,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 8110 Şarjlı Masa Lambası
680,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Sensörlü Bant Armatür
500,00 ₺ - 1.000,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 10 W , 20 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5873 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5874 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4008 Solar Kumandalı E27 Duylu Bahçe Aydınlatma
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4023 Solar Kumandalı Bahçe Aydınlatma
2.300,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4006 30w Solar Kumandalı Bahçe Aydınlatma
1.150,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4007 20w Solar Kumandalı Set Üstü Aydınlatma
1.150,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 20 W |
| Marka | Helios Opto |
