Yeni Gelenler
Mimoza Ledli Avize
2.000,00 ₺| Boyutlar | 31 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Aktepe Ledli Avize
1.300,00 ₺| Boyutlar | 20 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Çiftli Daire Ledli Avize
2.980,00 ₺| Boyutlar | 31 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Mini Çift Daire Ledli Avize
2.100,00 ₺| Boyutlar | 23 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Sarmal Ledli Avize
1.150,00 ₺| Boyutlar | 17 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Kalp Ledli Avize
1.100,00 ₺| Boyutlar | 24 × 80 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Büyük İmza Ledli Avize
1.500,00 ₺| Boyutlar | 30 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Mini İmza Ledli Avize
950,00 ₺| Boyutlar | 25 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Dörtlü Yonca Ledli Avize
1.300,00 ₺| Boyutlar | 30 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Yonca Ledli Avize
950,00 ₺| Boyutlar | 25 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Gezegen Ledli Avize
1.200,00 ₺| Boyutlar | 24 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Spiral Tekli Ledli Avize
2.000,00 ₺| Boyutlar | 15 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Bilezik Ledli Avize
2.000,00 ₺| Boyutlar | 30 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Yuvarlak Ledli Avize
1.500,00 ₺| Boyutlar | 21 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Damla Ledli Avize
1.500,00 ₺| Boyutlar | 15 × 80 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Kare Ledli Avize
1.500,00 ₺| Boyutlar | 20 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Üçgen Ledli Avize
1.500,00 ₺| Boyutlar | 22 × 60 cm |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Gold , Gümüş , Mavi , Pembe , Siyah |
| Marka | Erva Plus |
Horoz Elektrik King-10/S Led Bahçe ve Duvar Armatürü
500,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Horoz Elektrik Rainbow 1w Led Ampül
40,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | Mavi , Yeşil |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 1 W |
Horoz Elektrik Ultra E14 Duylu 8w Mum Led Ampül
60,00 ₺| Duy Tipi | E14 |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 8 W |
Ack AT43-19633 200w Yuvarlak Yüksek Tavan Armatürü
4.000,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 200 W |
Horoz Elektrik 050-003-0001 Aviva Şarjlı Masa Lambası
670,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4200K , 6000K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Bakır , Gold , Gümüş |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 2 W |
Helios Opto Hs 1847 Derya Ledli Cam Kasa Spot
265,00 ₺| Kasa Rengi | Krom |
|---|---|
| Işık Rengi | 4000K |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik 096-002-0002 Monofaze Ray L Köşe Konnektör
55,00 ₺| Marka | Horoz Electric |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
Helios Opto Hs 1436 GU10 Duylu Alüminyum Dekoratif Kasa
140,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gold , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 3853 100W Günışığı Led Projektör
1.000,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 100 W |
Helios Opto Hs 3851 30W Yeşil Işık Led Projektör
450,00 ₺| Kasa Rengi | Gri |
|---|---|
| Işık Rengi | Yeşil |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 30 W |
