Yeni Gelenler
Helios Opto Hs 1861 Aleda Cam Kasa Spot
95,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Siyah Monofaze Ray
160,00 ₺ - 480,00 ₺| Kasa Rengi | Siyah |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
| Metre | 1 Metre , 2 Metre , 3 Metre |
Helios Opto Beyaz Monofaze Ray
160,00 ₺ - 450,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
| Metre | 1 Metre , 2 Metre , 3 Metre |
Horoz Elektrik Grand XL 1200w Solar Led Projektör
5.600,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 1200 W |
Ack AT62-25032 Sensörlü 50w Led Projektör
1.600,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 50 W |
Ack 18w 50cm Led Wallwasher
1.800,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 18 W |
Ack 9w 27cm Led Wallwasher
1.200,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 9 W |
Ack 6w 18cm Led Wallwasher
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 6 W |
Ack AG60-06851 3 Modlu Solar Led Bahçe Amatürü
2.600,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , Mavi , RGB |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 2 W |
Ack Ledli Çift Prizli Açma Kapama Düğmeli Tezgah Altı Armatür
800,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Saten , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 2,5 W |
Ack AS01-01500 220V 100 Metre Suya Dayanıklı Şerit Led
11.000,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 10 W |
Ack AN30-01233 Titan 80w Led Bant Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 80 W |
Ack AH07-08211 6w Çift Yönlü 3000k Led Duvar Aplik
900,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 6 W |
Ack AG55-05021 Sardes E27 Duylu Set Üstü Bahçe Armatürü
600,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 60 W |
Ack AA24-01750 GU10 Duylu Lensli 7w Led Ampül
75,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Ack Led Projektör
950,00 ₺ - 8.350,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 50 W , 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 400 W |
Ack Led Sokak Armatürü
1.300,00 ₺ - 2.700,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Marka | ACK |
| WATT | 50 W , 100 W , 150 W |
Ack At02-00600 Slim Led Bant Armatür
400,00 ₺ - 600,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 18 W , 36 W |
Ack As03-00500 220v 50 Metre Suya Dayanıklı Led Neon Hortum
11.350,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 7,5 W |
Ack As01-02800 240 Led 12v 5 Metre İç Mekan Şerit Led
500,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 16 W |
Ack As01-02500 120 Led 12v 5 Metre İç Mekan Şerit Led
300,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Kırmızı |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 10 W |
