Yeni Gelenler
Horoz Elektrik Mamba GU10 Çift Taraflı Bahçe Armatürü
480,00 ₺| Kasa Rengi | Siyah |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 35 W |
Horoz Elektrik Sweep 24w Siyah Kasa Bahçe Armatürü
450,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W |
Horoz Elektrik Stella Ayarlanabilir Led Panel
300,00 ₺ - 390,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W , 36 W |
Ack Sensörlü Koridor ve Merdiven Aydınlatma Armatür
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Antrasit , Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 1 W |
Ack Af11 10017 Şarjlı Dokunmatik Dimli 2,5w Led Masa Lambası
430,00 ₺| Işık Rengi | RGB |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 2,5 W |
Horoz Elektrik Basel GU10 Duylu Ray Spot
550,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Lozan GU10 Duylu Sıvaüstü Spot
550,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Mostar 5w Sıvaüstü Led Spot
490,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 5 W |
Helios Opto Hs 5646 GU10 Duylu Bahçe Duvar Apliği
400,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 3843 500w Led Projektör
4.500,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 500 W |
Helios Opto Hs 3829 100w Sanayi Tipi Endüstriel Aydınlatma
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 100 W |
Helios Opto Hs 3814 30w Led Projektör
330,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 30 W |
Helios Opto HS 5605 Çift Taraflı Led Duvar Armatür
320,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3832 Şarjlı Çim Armatür
240,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , Sarı , Yeşil |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 7 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Kumandalı Solar Projektör
1.900,00 ₺ - 3.700,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5656 15w Solar Çim Armatür
1.350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5659 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5660 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5661 30w Solar Led Duvar Aydınlatma
1.500,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto Ayarlı Slim Led Panel
150,00 ₺ - 200,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 9 W , 15 W , 24 W |
Helios Opto HS 1047 1,5w Sensörlü Şarjlı Mıknatıslı Gardrop İçin Led Armatür
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1,5 W |
Helios Opto HS 1045 40w Backlight Led Panel
490,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 40 W |
Helios Opto HS 1043 24w Backlight Led Panel
340,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| WATT | 24 W |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 1042 20w Backlight Led Panel
300,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 20 W |
Horoz Elektrik Cube-G Bahçe Armatür
830,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 8 W |
Horoz Elektrik Proton-6 Bahçe Armatür
280,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 6 W |
Horoz Elektrik İmperial-2 Bahçe Armatür
4.000,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 14 W |
| Marka | Horoz Electric |
