Aydınlatma
Helios Opto HS 1066 Beyaz Mavi Led Panel
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Mavi |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W |
Helios Opto HS 1036 Sıva Altı ve Sıva Üstü 18w Sensörlü Yuvarlak Led Panel
700,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W |
Horoz Elektrik Azelya-3 GU10 Duylu Kare İkili Boş Kasa Armatür
170,00 ₺| Kasa Rengi | Siyah |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Azer-3 GU10 Duylu Downlight Spot Armatür
420,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Azer-2 GU10 Duylu Downlight Spot Armatür
420,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Forex Led Bahçe ve Duvar Armatürü
450,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Ack Ag60 10801 Solar 10w Yuvarlak Bahçe Armatürü
1.700,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 10 W |
Helios Opto Hs 6013 3w Mavi Işık Sensörlü Yuvarlak Merdiven Armatürü
330,00 ₺| Işık Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W |
Helios Opto Hs 6012 3w Mavi Işık Sensörlü Kare Merdiven Armatürü
300,00 ₺| Işık Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W |
Helios Opto HS 5657 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Optp HS 4010 Solar Duvar Armatür
220,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik Kuğu Okuma Lambası
750,00 ₺| WATT | 3 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 4200K |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Helios Opto HS 5850 Çift Taraflı Led Duvar Armatür
250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 6 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4016 Solar Şarjlı SMD Projektör
850,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) , RGB |
|---|---|
| Kasa Rengi | Turuncu |
| WATT | 200 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4009 Solar Kumandalı E27 Bahçe Aydınlatma
1.700,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 60 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4018 5w Solar Bahçe Aydınlatma
210,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 5 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4002 10w Solar Çim Armatür
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , Yeşil |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik Plazma Led Panel
520,00 ₺| WATT | 40 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik King-10/S Led Bahçe ve Duvar Armatürü
500,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Ack AT43-19633 200w Yuvarlak Yüksek Tavan Armatürü
4.000,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 200 W |
Helios Opto Hs 1847 Derya Ledli Cam Kasa Spot
265,00 ₺| Kasa Rengi | Krom |
|---|---|
| Işık Rengi | 4000K |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1436 GU10 Duylu Alüminyum Dekoratif Kasa
140,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gold , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 3853 100W Günışığı Led Projektör
1.000,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 100 W |
Helios Opto Hs 3851 30W Yeşil Işık Led Projektör
450,00 ₺| Kasa Rengi | Gri |
|---|---|
| Işık Rengi | Yeşil |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 30 W |
Helios Opto Hs 1861 Aleda Cam Kasa Spot
95,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Horoz Elektrik Grand XL 1200w Solar Led Projektör
5.600,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 1200 W |
