Aydınlatma
Helios Opto Kristal Camlı Led Armatür
330,00 ₺ - 470,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 54 W , 72 W , 100 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Yatay Bant Armatür
280,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 54 W , 72 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2810 36w Etanj Led Armatür
340,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 36 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2811 54w Tombul Etanj Led Armatür
630,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 54 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 2806 72w Etanj Led Bant Armatür
880,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 72 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Sensörlü Bant Armatür
500,00 ₺ - 1.000,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 10 W , 20 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Beyaz Işık Led Projektör
440,00 ₺ - 5.800,00 ₺| Kasa Rengi | Gri |
|---|---|
| WATT | 30 W , 50 W , 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 500 W |
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3827 12v-24v Led Projektör
960,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 50 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3823 Sensörlü Led Projektör
960,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 50 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Yüksek Tavan Armatür
1.200,00 ₺ - 3.300,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| WATT | 100 W , 150 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Sokak Aydınlatma Armatür
920,00 ₺ - 2.300,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| WATT | 50 W , 100 W , 150 W , 200 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Metal Sensörlü Koridor ve Merdiven Aydınlatma Armatür
570,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| WATT | 2 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5872 Led Duvar Armatür
610,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 3 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5822 Çift Taraflı Led Duvar Armatür
320,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 5 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5840 Led Duvar Armatür
200,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 24 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5844 Led Duvar Armatür
200,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5613 Tek Taraflı Bahçe Aplik
500,00 ₺| Kasa Rengi | Antrasit , Saten , Siyah |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5873 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5874 18w Led Duvar Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| WATT | 18 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Kumandalı Solar Sokak Aydınlatma
1.800,00 ₺ - 3.000,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W , 200 W , 300 W , 400 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5658 10w Solar Çim Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 10 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5871 Solar Duvar Armatür
550,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 20 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4022 60w Solar Duvar Armatür
650,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 60 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4008 Solar Kumandalı E27 Duylu Bahçe Aydınlatma
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4023 Solar Kumandalı Bahçe Aydınlatma
2.300,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 100 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4006 30w Solar Kumandalı Bahçe Aydınlatma
1.150,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 30 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4007 20w Solar Kumandalı Set Üstü Aydınlatma
1.150,00 ₺| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 20 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4019 15w Solar Bahçe Aydınlatma
500,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 4003 15w Solar Spot Aydınlatma
1.350,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , RGB , Yeşil |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 15 W |
| Marka | Helios Opto |
