Aydınlatma
Horoz Elektrik Norton Led Nemliyer Armatür
480,00 ₺ - 600,00 ₺| Işık Rengi | 8000K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W , 36 W |
Horoz Elektrik Faraday Led Nemliyer Armatür
470,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 8000K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 24 W |
Horoz Elektrik Artos-20 Led Nemliyer Armatür
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 20 W |
Horoz Elektrik Artos-15 Led Nemliyer Armatür
270,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 15 W |
Horoz Elektrik Aydos-20 Led Nemliyer Armatür
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 20 W |
Horoz Elektrik Aydos-15 Led Nemliyer Armatür
270,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 15 W |
Horoz Elektrik Hector Ledli Sensörlü Armatür
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Horoz Elektrik Proton-4 Bahçe Armatür
250,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 4 W |
Horoz Elektrik Twist-15 Bahçe Armatür
1.600,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 15 W |
Horoz Elektrik Opera Bahçe Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Horoz Elektrik Marvel Bahçe Armatür
600,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 10 W |
Horoz Elektrik İmperial-1 Bahçe Armatür
3.050,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| WATT | 7 W |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Grand XL Solar Led Projektör
4.700,00 ₺| WATT | 600 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Proport Led Projektör
2.900,00 ₺| WATT | 45 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Sarı |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Selena Sıva Üstü Led Panel
303,00 ₺| WATT | 18 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Carla Sıva Üstü Led Panel
380,00 ₺ - 750,00 ₺| WATT | 18 W , 24 W , 36 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 7000K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Slim Sıva Altı Led Panel
130,00 ₺ - 240,00 ₺| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Amara 6w Spot
160,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| WATT | 6 W |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Nora Spot
110,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| WATT | 5 W |
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Lilya 5w Spot
220,00 ₺| Kasa Rengi | Mat Krom |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Marka | Horoz Electric |
