İç Mekan Aydınlatma
Horoz Elektrik 018-028-0030 Basra 30w Raylı Led Armatür
380,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
| WATT | 30 W |
Horoz Elektrik Frezya-R GU10 Duylu Dekoratif Yuvarlak Armatür
360,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Ack AS90-00300F Beyaz Kablolu 2 metre x 2 metre 40 adet 3000k 220v 400 Led Perde Flaşlı Süsleme Işıkları
5.900,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 60 W |
Helios Opto Hs 1411 Eko Tekli Boş Kasa
75,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1433 GU10 Duylu Alüminyum Dekoratif Kasa
140,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gümüş , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1441 GU10 Duylu Alüminyum Dekoratif Kasa
140,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Gold |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1602 Arya GU10 Duylu Dekoratif Kare Kasa
264,60 ₺| Kasa Rengi | Gold , Siyah |
|---|---|
| Duy Tipi | GU10 |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1608 GU10 Duylu Arya Dekoratif Yuvarlak Kasa
200,00 ₺| Kasa Rengi | Siyah |
|---|---|
| Duy Tipi | GU10 |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1616 GU10 Duylu Arya İnce Model Dekoratif Yuvarlak Kasa
180,00 ₺| Kasa Rengi | Gold , Siyah |
|---|---|
| Duy Tipi | GU10 |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1640 GU10 Duylu Arya Yuvarlak Dekoratif Kasa
190,00 ₺| Kasa Rengi | Siyah |
|---|---|
| Duy Tipi | GU10 |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 5890 Mıknatıslı Sensörlü Duvar Aplik
380,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Kahverengi |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 1 W |
Helios Opto HS 6025 2w Koridor Aydınlatma Armatür
240,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 2 W |
Ack AT11-01200 12w Led Duvar ve Tavan Armatürü
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 12 W |
Ack ACK-AT10-01200 12w Led Duvar ve Tavan Armatürü
340,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 12 W |
Ack AD01-00790 7w Yuvarlak Downlight 3 Işık Rengi Spot Armatür
200,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 2602 Flüt Ayna ve Resim Aplik
920,00 ₺| Işık Rengi | 4200K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 2445 20w Paris Led Armatür
550,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 20 W |
Helios Opto HS 2444 10w Paris Led Armatür
280,00 ₺| Işık Rengi | 4000K |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 10 W |
Helios Opto HS 2441 40w Zirve Ray Armatür
1.100,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 40 W |
Helios Opto HS 2440 30w Zirve Ray Armatür
960,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 30 W |
Helios Opto HS 1860 Akel Cam Kasa Spot
85,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 1222 5w Dekoratif 3 Fonksiyonlu Led Panel
88,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 4000K , 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 5 W |
Helios Opto HS 1066 Beyaz Mavi Led Panel
350,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Mavi |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W |
Helios Opto HS 1036 Sıva Altı ve Sıva Üstü 18w Sensörlü Yuvarlak Led Panel
700,00 ₺| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 18 W |
Horoz Elektrik Azelya-3 GU10 Duylu Kare İkili Boş Kasa Armatür
170,00 ₺| Kasa Rengi | Siyah |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Azer-3 GU10 Duylu Downlight Spot Armatür
420,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Azer-2 GU10 Duylu Downlight Spot Armatür
420,00 ₺| Kasa Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Horoz Electric |
