İç Mekan Aydınlatma
Helios Opto Hs 6013 3w Mavi Işık Sensörlü Yuvarlak Merdiven Armatürü
330,00 ₺| Işık Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W |
Helios Opto Hs 6012 3w Mavi Işık Sensörlü Kare Merdiven Armatürü
300,00 ₺| Işık Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Krom |
| Marka | Helios Opto |
| WATT | 3 W |
Horoz Elektrik Kuğu Okuma Lambası
750,00 ₺| WATT | 3 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 4200K |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Plazma Led Panel
520,00 ₺| WATT | 40 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Ack AT43-19633 200w Yuvarlak Yüksek Tavan Armatürü
4.000,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 200 W |
Helios Opto Hs 1847 Derya Ledli Cam Kasa Spot
265,00 ₺| Kasa Rengi | Krom |
|---|---|
| Işık Rengi | 4000K |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1436 GU10 Duylu Alüminyum Dekoratif Kasa
140,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gold , Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto Hs 1861 Aleda Cam Kasa Spot
95,00 ₺| Duy Tipi | GU10 , MR16 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | Helios Opto |
Ack AS01-01500 220V 100 Metre Suya Dayanıklı Şerit Led
11.000,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 10 W |
Ack AN30-01233 Titan 80w Led Bant Armatür
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 80 W |
Ack At02-00600 Slim Led Bant Armatür
400,00 ₺ - 600,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 18 W , 36 W |
Ack As03-00500 220v 50 Metre Suya Dayanıklı Led Neon Hortum
11.350,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 7,5 W |
Ack As01-02800 240 Led 12v 5 Metre İç Mekan Şerit Led
500,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 16 W |
Ack As01-02500 120 Led 12v 5 Metre İç Mekan Şerit Led
300,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Kırmızı |
|---|---|
| Marka | ACK |
| WATT | 10 W |
Ack As01-00800 12V 4040 5 Metre Şerit Led
190,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Kırmızı , Yeşil |
|---|---|
| Marka | ACK |
Ack AP21-23330 30×30 15w Clip In Led Panel
800,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 15 W |
Ack AP20-46600 60×60 42w Backlight Led Panel
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 42 W |
Ack Ap-01 Sıva Altı Siyah Kasa Yuvarlak Led Panel
240,00 ₺ - 520,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W , 20 W |
Ack Ap-01 Sıva Altı Beyaz Kasa Yuvarlak Led Panel
190,00 ₺ - 690,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W , 20 W |
Horoz Elektrik Aura Siyah Kasa Sıva Altı Led Panel
150,00 ₺ - 170,00 ₺| WATT | 3 W , 5 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Aura Beyaz Kasa Sıva Altı Led Panel
150,00 ₺ - 160,00 ₺| WATT | 3 W , 5 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Ack AN29-01233 Satürn 54w Led Bant Armatür
880,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 54 W |
Ack AN28-01203 Uranüs Led Bant Armatür
350,00 ₺ - 500,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 18 W , 36 W |
Ack Merkür Led Bant Armatür
350,00 ₺ - 590,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7,5 W , 4 W , 11 W , 14 W |
Ack AH07-03500 4w Led Duvar Aplik
1.000,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 4 W |
Ack AH07-03200 Avva 6w Dikdörtgen Led Duvar Armatürü
780,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 6 W |
Ack AH07-00834 Sensörlü Merdiven ve Duvar Armatürü
410,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) , Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Marka | ACK |
Ack AD30-01101 30w Led Ray Spot Armatür
650,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 30 W |
Ack AD30-01100 30w Led Ray Spot Armatür
650,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 30 W |
