Yeni Gelenler
- Ürün stoklarımızda kalmadığından, sepetinize "Helios Opto HS 2059 İdeal Rustik Ampül" ekleyemezsiniz.
Ack As01-00800 12V 4040 5 Metre Şerit Led
190,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Kırmızı , Yeşil |
|---|---|
| Marka | ACK |
Ack AP21-23330 30×30 15w Clip In Led Panel
800,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 15 W |
Ack AP20-46600 60×60 42w Backlight Led Panel
1.250,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 42 W |
Ack Ap-01 Sıva Altı Siyah Kasa Yuvarlak Led Panel
240,00 ₺ - 520,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W , 20 W |
Ack Ap-01 Sıva Altı Beyaz Kasa Yuvarlak Led Panel
190,00 ₺ - 690,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 3 W , 6 W , 9 W , 12 W , 15 W , 18 W , 20 W |
Horoz Elektrik Aura Siyah Kasa Sıva Altı Led Panel
150,00 ₺ - 170,00 ₺| WATT | 3 W , 5 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 2700K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Horoz Elektrik Aura Beyaz Kasa Sıva Altı Led Panel
150,00 ₺ - 160,00 ₺| WATT | 3 W , 5 W |
|---|---|
| Işık Rengi | 6400K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | Horoz Electric |
Ack AN29-01233 Satürn 54w Led Bant Armatür
880,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 54 W |
Ack AN28-01203 Uranüs Led Bant Armatür
350,00 ₺ - 500,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 18 W , 36 W |
Ack Merkür Led Bant Armatür
350,00 ₺ - 590,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7,5 W , 4 W , 11 W , 14 W |
Ack AH07-03500 4w Led Duvar Aplik
1.000,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 4 W |
Ack AH07-03200 Avva 6w Dikdörtgen Led Duvar Armatürü
780,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 6 W |
Ack AH07-00834 Sensörlü Merdiven ve Duvar Armatürü
410,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) , Mavi |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Marka | ACK |
Ack AG36-00522 60w E27 Duylu Bahçe Aplik
1.900,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 60 W |
Ack AG36-00502 60w E27 Duylu 40cm Bahçe Armatürü
2.200,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 60 W |
Ack AD30-01101 30w Led Ray Spot Armatür
650,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 30 W |
Ack AD30-01100 30w Led Ray Spot Armatür
650,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 30 W |
Ack AD30-01030 10w Led Ray Spot Armatür
500,00 ₺| Işık Rengi | 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 10 W |
Ack AD01-15131 5w Reflektörlü Led Spot Armatür
160,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Ack AD01-15000 5w Reflektörlü Led Spot Armatür
160,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Ack AD01-00531 5w Yuvarlak COB Led Spot Armatür
130,00 ₺| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Ack AC17-00131 18w Sensörlü Led Tavan Armatürü
650,00 ₺ - 680,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz , Siyah |
| Marka | ACK |
| WATT | 18 W |
Ack AC01-00830 Güneş Panelli Taşınabilir Usb’li 3 Ampullü Şarj Takımı
2.560,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Marka | ACK |
Ack AC01-00330 60 Ledli 4w Şarj Edilebilir Işıldak
900,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 4 W |
Ack AC01-00130 30 Ledli 2w Şarj Edilebilir Işıldak
580,00 ₺| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
|---|---|
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 2 W |
Ack AA24-01550 5w Reflektörlü Led Ampül
70,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) , Amber , Yeşil |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Ack AA24-00750 GU10 Duylu SMD Led Ampül
80,00 ₺| Duy Tipi | GU10 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Ack Led Ampül
250,00 ₺ - 550,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 30 W , 40 W , 50 W , 60 W |
Ack Led Ampül
55,00 ₺ - 110,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
| Marka | ACK |
| WATT | 9 W , 12 W , 15 W |
Ack AA11-00520 5w Top Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E27 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 6500K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 5 W |
Ack AA09-00710 Mum Led Ampül
65,00 ₺| Duy Tipi | E14 |
|---|---|
| Işık Rengi | 3000K (Günışığı) , 4000K , 6500K (Beyaz) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Marka | ACK |
| WATT | 7 W |
Helios Opto HS 3260 12v 5 Metre İç Mekan COB Şerit Led
400,00 ₺ - 550,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber , Kırmızı , Mavi , Yeşil |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
Helios Opto HS 3259 220v 120 Led/m 50 Metre Dış Mekan Silikonlu Şerit Led
4.700,00 ₺| Işık Rengi | 3200 K (Günışığı) , 6400K (Beyaz) , Amber |
|---|---|
| Marka | Helios Opto |
